KONST / Litografier / Färglitografi 15873063
nr 1587 3063
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad HC 23/25. Färglitografi, bildmått: 36x26 cm, yttermått inklusive ram: 50x37 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:12:20
800 kr
900 kr
1.000 kr
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer